👉V Juskovej Voli sa konal kurz Zbav nás Zlého-boj 💪🙌🏻

V dňoch 03.-05.11.2023 sa v Gréckokatolíckom mládežníckom centre Prešovskej archieparchie Bárka v Juskovej Voli konalo nadstavbové pokračovanie kurzu Zbav nás Zlého, a to pod názvom Zbav nás Zlého – Boj.
👉Pri predchádzajúcom kurze boli účastníci otcom Jozefom Marettom vovedení do „kuchyne“ Zlého, aby tam mohli spoznať jeho taktiku a spôsob boja voči človeku.
😇🏹Tentokrát spolu 34 účastníkov nadstavbového pokračovania spoznávali taktiku účinného boja so Zlým duchom. Okrem spoločných modlitieb za oslobodenie od vplyvu Zlého ducha v jednotlivých oblastiach, slávení svätých liturgií, práce v skupinkách, pozerania filmu, nechýbal ani čas na svätú spoveď, čo je, ako to povedal otec Maretta, najväčším exorcizmom.
❤️Snáď najdôležitejšou správou pre všetkých bola ohlásená skutočnosť, že všetci pokrstení sú v Ježišovom víťaznom tíme. Spolu s Ježišom je človek vždy víťazom nad démonom.🙌🏻
Patrik Maľarčík
Foto: Barbora Bačovčinová

Podobné články

Voľné pracovné miesto

Sláva Isusu Christu! radi by sme oznámili, že hľadáme kuchárku na plný úväzok, ktorá sa pridá k nášmu tímu v jedálni Cirkevnej školy v prírode….

Čítať viac »