­čĺ¬Mlad├ş z protopresbyteri├ítov Snina a Medzilaborce sa stretli v ml├íde┼żn├şckom centre v Juskovej Voli!ÔŁĄ´ŞĆ

­čĺ¬Mlad├ş z protopresbyteri├ítov Snina a Medzilaborce sa stretli v ml├íde┼żn├şckom centre v Juskovej Voli!ÔŁĄ´ŞĆ
­čĹëV d┼łoch 26.-28. m├íja 2023 sa
v Gr├ęckokatol├şckom ml├íde┼żn├şckom centre B├írka v Juskovej Voli uskuto─Źnil tematick├Ż v├şkend pre protopresbyteri├íty Snina a Medzilaborce.
­čśçV├şkendu sa z├║─Źastnilo 35 mlad├Żch ─żud├ş, o ktor├Żch sa staral t├şm anim├ítorov pod veden├şm Diany Jurcakovej a k┼łazov Petra Demjanovi─Źa s rodinou I k┼łaza Vladislava Petr├şka.
­čĺ¬T├ęmou tohtoro─Źn├Żch v├şkendov├Żch stretnut├ş je ÔÇ×IT HRDINA AJ TY HRDINAÔÇť. Mlad├ş ├║─Źastn├şci vytvorili skuto─Źn├ę ┼żiv├ę spolo─Źenstvo, v ktorom spoznali nov├Żch kamar├ítov, po─Ź├║vali Bo┼żie slovo a u─Źili sa spolupracova┼ą.
ÔŁĄ´ŞĆ­čĹĆPr├ícou v skupink├ích upev┼łovali po─Źut├ę poznatky o slu┼żbe l├ísky k bl├ş┼żnym a komunik├ícii. Po─Źas v├şkendu nech├Żbal ─Źas spolo─Źnej modlitby, hier ─Źi kv├şzov.
­čĄ║Mlad├ş hrdinovia oble─Źen├ş v Bo┼żej v├Żzbroji sa u─Źili by┼ą skuto─Źn├Żmi svedkami l├ísky, ktor├ş s├║ ochotn├ş ┼żi┼ą a sl├║┼żi┼ą ─żu─Ćom okolo seba.
Patrik Ma─żar─Ź├şk
Foto: Tobiáš Greško

Podobn├ę ─Źl├ínky

V├ÜB Banka – Zamestnaneck├ę granty 2024

Nad├ícia V├ÜB vyhlasuje u┼ż tradi─Źne ka┼żdoro─Źne grantov├Ż program pre zamestnancov skupinyV├ÜB, ktor├ş pom├íhaj├║ a┬áchc├║ pom├íha┼ą, maj├║ nad┼íenie a┬áodhodlanie realizova┼ą projekty. Aj mysme sa zapojili do…