Letné stretnutia mládeže Juskova Voľa 2023

A j tohto roku organizujeme Stretnutia gréckokatolíckej mládeže v Juskovej Voli 2023.

Prihlasovanie na turnusy LSM 2023 je UZAVRETÉ!

Ďakujeme všetkým ktorí prišli, aj tým, ktorí ešte len prídu!

V prípade, že zamestnávateľ poskytuje príspevky na rekreáciu formou rekreačného poukazu, je možné ho použiť

aj na úhradu ceny za detský tábor. Treba však túto informáciu uviesť pred nástupom do tábora.

Cena pobytu je 130 € osoba/pobyt. Strava 5 x krát denne. Daň za ubytovanie. Animátor, kňaz, zdravotník. 

Spôsob platby: platí sa na mieste pri nástupe na turnus (registrácii). Ak dieťa nebude môcť nastúpiť na tábor  (napr. pre chorobu, alebo z iných vážnych dôvodov), treba nám to oznámiť najneskôr jeden deň pred začatím turnusu. Po nesplnení tejto podmienky bude takéto neseriózne správanie dôvodom na odmietnutie registrovať účastníka na ďalších podujatiach konaných v GMC Bárka v Juskovej Voli.

Každý účastník si musí priniesť: potvrdenie o zdravot. spôsobilosti od svojho lekára (nie staršie ako jeden mesiac) a zároveň od rodičov potvrdenie o bezinfekčnosti účastníka (nie staršie ako jeden deň). Potvrdenie o bezinfekčnosti nemusia mať 18 a viac roční)

Potvrdenie od lekára a tiež vyhlásenie o bezinf.  je na jednom papieri – A4, ktorý pri nástupe odovzdá každý účastník. Ďalším tlačivom je súhlas zákonného zástupcu so spracovaním osobných údajov.(tlačivá si môžete stiahnuť na našej stránke).Taktiež je potrebné si so sebou doniesť: zdravotný preukaz poistenca, lieky ak sa užívajú pravidelne, modlitebnú knižku, podľa možností Sv. Písmo, písacie potreby, vhodné oblečenie, pevnú športovú obuv, čiapku, repelent, opaľovací krém a osobné potreby.

Nástup na turnusy (registrácia)je vždy od 14:30 hod. do 16:30 hod. Koniec turnusu vždy o 10:00 hod. Po tomto čase organizátor nezodpovedá za účastníkov Letných stretnutí mládeže.

Strava je zabezpečená už od nedele(večera) až po (raňajky) v piatok. Návštevy len v čase od 13:00 do 15:00 hod. (vstup do areálu autom nie je možný). Registrácia na turnusy je len  elektronicky prostredníctvom On-line formulára.

V prípade, že zamestnávateľ poskytuje príspevky na rekreáciu formou rekreačného poukazu, je možné ho použiť aj na úhradu ceny za detský tábor. Treba však túto informáciu uviesť pred nástupom do tábora.

Ak bude nájdené neprimerané poškodenie izby, zistíme náklady na obnovu a vystavíme príslušnú úhradu rodičom alebo zákonným zástupcom žiaka.

Pre akékoľvek ďalšie informácie kontaktujte:

o. Patrik Maľarčík, o. Michal Jančišin: 

 057 / 44 90 290,  057 /44 90 761, email: barka@gmcbarka.sk,

V budove aj v celom areáli nie je signál mobilných sietí.

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE:

Potvrdenie od lekára

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Podobné články

Metropolitné synodálne stretnutie

V dňoch 19. a 20. apríla sa v Gréckokatolíckom mládežníckom centre Bárka v Juskovej Voli uskutočnilo Metropolitné synodálne stretnutie, ktorého sa zúčastnili všetci hierarchovia Gréckokatolíckej…

Čítať viac »