II. víkend „Mobilizácie služobníkov!“

Animátori sa učili komunikovať na víkende „mobilizácie“

V dňoch 02.-04.decembra 2022 sa v GMC Bárka v Juskovej Voli stretli animátori na víkende mobilizácie. Takmer 50 účastníkov, medzi ktorými boli absolventi z rôznych ročníkov AŠAD, manželské páry, niektoré aj s deťmi, ako aj mladí, ktorí navštevujú AŠAD v tomto školskom roku.

Hosťom druhého víkendu mobilizácie bola psychologička Mgr. Mária Mojžišová, ktorá účastníkom priblížila tému komunikácie. Spoločne spoznávali komunikačné chyby, či spôsoby efektívnej komunikácie.      

Okrem vzdelávania sa mladí účastníci zapojili do workshopu aktívneho počúvania. Nechýbala možnosť spovede, duchovného rozhovoru ako aj osobného rozhovoru s psychologičkou. Veľkým obohatením  bol čas zábavy, hier, rozhovorov, skupiniek, slávenia svätých liturgií a spoločných modlitieb.

Cieľom víkendov mobilizácie je ponúknuť absolventom AŠAD následnú formáciu, možnosť stretnúť sa, oddýchnuť si, budovať spoločenstvo medzi sebou navzájom a tak prelamovať ľady medzi staršími a mladšími generáciami animátorov. Tešíme sa na ďalšie víkendy a stretnutia.

Patrik Maľarčík

Foto : Klára Holodňáková

Podobné články

Voľné pracovné miesto

Sláva Isusu Christu! radi by sme oznámili, že hľadáme kuchárku na plný úväzok, ktorá sa pridá k nášmu tímu v jedálni Cirkevnej školy v prírode….

Čítať viac »