AŠAD Február 2023

😇Budúci animátori nadobúdali vedomosti aj v oblasti online nástrojov na AŠAD 
👉V dňoch 17.- 19. februára 2023 sa v Gréckokatolíckom mládežníckom centre Bárka v Juskovej Voli uskutočnil víkend Archieparchiálnej Školy Animátora Dobrovoľníka. V Škole učeníka sa ho zúčastnilo 47 mladých a v Škole služby 32 mladých. O účastníkov sa staral 12 členný animátorský tím.
❤️V Škole učeníka bola lektorkou Marcela Demjančíková, ktorá mladým hovorila o Bohu ako Otcovi a o Identite Božieho dieťaťa.
🎳🎤💻V Škole služby a jej odbore animátor skupinky sa mladí pod vedením o. Patrika Maľarčíka a Dominiky Pirovej zaoberali témami Mladý človek – charakteristika generácie mladých, Nové trendy práce s mládežou ako aj témou Prezentačné zručnosti a online nástroje.
🙌🏻❤️🎳Víkend AŠAD bol pre mladých plný nových informácii no aj napriek tomu mali mladí vytvorený priestor na spoločnú modlitbu, duchovný rozhovor či možnosť pristúpiť k sviatosti zmierenia a nechýbal ani zábavný večer.
Viktória Žolnová
Foto: Nikoleta Ratvajová

Podobné články

Voľné pracovné miesto

Sláva Isusu Christu! radi by sme oznámili, že hľadáme kuchárku na plný úväzok, ktorá sa pridá k nášmu tímu v jedálni Cirkevnej školy v prírode….

Čítať viac »