­čĹëAnim├ítori Pre┼íovskej archieparchie sa pripravovali na slu┼żbu po─Źas Letn├Żch stretnut├ş ml├íde┼żeÔŁĄ´ŞĆ

­čĹëV prv├Ż j├║nov├Ż v├şkend sa v GMC B├írka stretlo pribli┼żne 60 anim├ítorov a dobrovo─żn├şkov, ktor├ş sa pripravovali na slu┼żbu po─Źas siedmych turnusov LSM v GMC B├írka.
­čśçÔťŁ´ŞĆPo─Źas tejto pr├şpravy sa anim├ítori obnovili duchovne, ale z├írove┼ł mali mo┼żnos┼ą rozv├şja┼ą aj praktick├║ str├ínku ich slu┼żby.
­čÄĄV piatok ve─Źer boli mlad├ş obozn├ímen├ş s praktick├Żmi inform├íciami potrebn├Żmi pri ich slu┼żbe a tie┼ż pravidlami na ┼í┼ąastn├Ż ┼żivot po─Źas LSM.
­čśçV sobotu dopoludnia anim├ítorov duchovne povzbudil o. Michal Vasi─ż, ktor├Ż ich vyz├Żval zam├Ż┼í─ża┼ą sa nad d├┤vodom a sp├┤sobom ich slu┼żby de┼ąom a mlad├Żm, a z├írove┼ł im pribl├ş┼żil blahoslaven├ęho Carla Acutisa, ktor├Ż im v mnohom m├┤┼że by┼ą vzorom.
­čŤá´ŞĆPopoludn├ş sa anim├ítori rozdelili do pracovn├Żch skup├şn, v ktor├Żch pripravovali veci potrebn├ę na leto. V r├ímci ve─Źern├ęho programu anim├ítori medzi sebou utu┼żovali t├şmov├ęho ducha prostredn├şctvom r├┤znych aktiv├şt vr├ítane LARPov├Żch hier pod veden├şm o. Petra Lazor├şka s man┼żelkou Majkou.
­čśç­čÖĆ­čĆ╗V sobotu ve─Źer vyvrcholil modlitbami za Letn├ę stretnutia ml├íde┼że. Mlad├ş odi┼íli domov povzbuden├ş a vyzbrojen├ş do slu┼żby.
Vikt├│ria ┼Żolnov├í
­čôĚ Timotej Pul┼í─Ź├ík
 

Podobn├ę ─Źl├ínky

V├ÜB Banka – Zamestnaneck├ę granty 2024

Nad├ícia V├ÜB vyhlasuje u┼ż tradi─Źne ka┼żdoro─Źne grantov├Ż program pre zamestnancov skupinyV├ÜB, ktor├ş pom├íhaj├║ a┬áchc├║ pom├íha┼ą, maj├║ nad┼íenie a┬áodhodlanie realizova┼ą projekty. Aj mysme sa zapojili do…